SPSS pagalba, konsultacijos, tyrimai ir analizė

Darbas su duomenų analizės programa – daug katrybės ir pastangų reikalaujantis iššūkis, net ir aukštą kompiuterinį raštingumą turintiems žmonėms. Ką jau kalbėti apie tuos, kurie tiesiog naršo internete bei turi elementarius teksto redaktoriaus pradmenis. Dirbti su duomenų analizės programa anksčiau ar vėliau prireikia kiekvienam studentui, todėl reikia rinktis: ar pasikliauti savo gabumais bei aukoti laiką ir į kiekybinės duomenų analizės bei statistikos labirintus gilintis pačiam, ar kreiptis į didelę patirtį bei kvalifikaciją turinčius pagalbininkus, kurie ne tik atliks užduotis už jus, bet ir  išsamiai supažindins su atliktų darbų eiga, papasakos apie pasirinktus darbo atlikimo metodus. Būtent tam ir skirta mano siūloma SPSS pagalba.

 

Oficialus IBM SPSS programos tinklalapis – apsilankykite ir jame rasite daug naudingos informacijos anglų kalba.

 

Duomenų analizės programos tikslas – vaizdinis surinktų statistikos duomenų atvaizdavimas bei automatizuotas išvadų pateikimas. SPSS programą naudojame tam, kad sutaupytume laiko ir išvengtume žmogiškosios klaidos faktoriaus. Į duomenų analizės programą suvedame duomenis, atliekame kitus būtinus veiksmus, o tuomet analizės programa pati padaro likusį darbą bei išveda visus reikalingus duomenis bei statistiką.

 

Turiu daugiau nei dešimtmečio patirtį, dirbant su duomenų analize. Puikiai suprantu, jog esate užimti, skubate, todėl dažniausiai nelieka laiko gilintis, žiūrėti nuobodžias pamokas internete bei taip mėginti perprasti SPSS programą. Taip pat iš patirties žinau, jog būna situacijų, kuriose tiesiog reikia savo darbą išmanančio žmogaus paaiškinimo, jog galima būtų judėti toliau. Visai nesvarbu, ar jums reikalinga nedidelė konsultacija ar pilnas duomenų anketos paruošimas, duomenų į spss programą suvedimas bei jų išanalizavimas – visada kreipkitės nurodytais kontaktais ir kartu rasime geriausią išeitį, kuri jums žymiai palengvins reikiamus atlikti darbus bei sutaupys marias laiko!

 

Siūloma SPSS pagalba bei kitos paslaugos:

 

  • Mokymai ir konsultacijos;
  • Klausimų sudarymas tyrimų anketoms;
  • Duomenų suvedimas į SPSS programą;
  • Duomenų skaičiavimas naudojant įvairius SPSS programos duomenų skaičiavimo metodus (procentiniai skaičiavimai, statistiniai ryšiai, koreliacijos, regresinė analizė, hipotezių tikrinimas ir kita);
  • Duomenų analizė ir aprašymas bakalauro ir magistro darbams;
  • Įvairių kitų mokslinių ir nemokslinių tyrimų duomenų skaičiavimas ir aprašymas.